Припій срібний Galflo 25 SnSi D2 d-2мм L-500мм пак-1кг
![]() |
|
![]() |
|
- Паяння
- Питома вага, г / см38.7
- Спаювальні металисрібло, мідь, фосфор
- Способ пайкипальник високотемпературний
- Тип припоюсрібний
- Основні параметри
- Застосуваннясантехніка, холодильне обладн., електромеханіка
- Хімічний склад
- Мідь (Cu), %40
- Срібло (Ag), %25
- Фосфор (P), %5.2
- Цинк (Zn), %33
- Стандарти
- DIN 8513L-Ag 25Sn
- EN 1044Ag 108
- AWS A5.8B Ag 37
- Механічні властивості
- Міцність при розтягуванні, Н/ мм2420
- Діаметри
- Діаметр, мм2.0
- Температура
- Температура плавлення, °C680-760
- Робоча температура, ° С750
- Габаритні розміри
- Довжина, мм500
Пайка - це процес з'єднання металів за допомогою доданого сплаву, який плавиться при температурі вище 450°C або нижче за рахунок явища капілярності, тобто здатності рідини проникати в обмежений повітряний простір шва. Основною перевагою цієї процедури є можливість з'єднання металів з дуже різними температурами плавлення і товщиною, в той же час зберігаючи геометричні та фізичні властивості через низьку температуру процесу.
Для якісного використання припій повинен мати такі основні характеристики:
хороше змочування основних матеріалів які з'єднують ;
підходяща температура плавлення для рівномірного розподілу в шві за рахунок капілярного тяжіння;
однорідний склад для зведення до мінімуму поділу компонентів в умовах пайки;
здатність формувати паяні з'єднання з відповідними механічними і фізичними властивостями для робочих цілей;
можливість уникнути утворення тендітних інтерметалевих з'єднань з основним металом.
Одним з найбільш надійних припоїв, завдяки яким підвищується міцність паяних з'єднань - срібні припої, в складі яких присутні мідь, цинк, кадмій, фосфор, нікель і марганець. Подібні срібні припої застосовують для пайки виробів з більшості видів кольорових і чорних металів та їх сплавів, але тільки в тому випадку, що температура плавки цих металів буде вище температури плавки припою.
Представляємо вашій увазі припій Galflo SnSi25 D2, який використовується при ремонті і виготовленні систем, пов'язаних з газом, маслом, опаленням, систем кондиціонування повітря і питної води. Даний припій забезпечує такі характеристики: коррозінностойкість, міцність, гарний опір вібраційним і ударним навантаженням.
Пропонуємо вам придбати припій Galflo SnSi25 D2 діаметром 2 мм за вигідними цінами з доставкою по Україні, в нашому інтернет-магазині. Підібрати якісний припій, який підходить для Ваших цілей, допоможуть наші менеджери.
Ви дивилися
Теги: припій купити України, припой серебросодержащий, припої для пайки міді, мідно срібний припій, срібний припій, купити срібний припій в Україні, пайка твердим припоєм, купити припій срібний, припій
| Паяння | |
| Питома вага, г / см3 | 8.7 |
| Спаювальні метали | срібло, мідь, фосфор |
| Способ пайки | пальник високотемпературний |
| Тип припою | срібний |
| Основні параметри | |
| Застосування | сантехніка, холодильне обладн., електромеханіка |
| Хімічний склад | |
| Мідь (Cu), % | 40 |
| Срібло (Ag), % | 25 |
| Фосфор (P), % | 5.2 |
| Цинк (Zn), % | 33 |
| Стандарти | |
| DIN 8513 | L-Ag 25Sn |
| EN 1044 | Ag 108 |
| AWS A5.8 | B Ag 37 |
| Механічні властивості | |
| Міцність при розтягуванні, Н/ мм2 | 420 |
| Діаметри | |
| Діаметр, мм | 2.0 |
| Температура | |
| Температура плавлення, °C | 680-760 |
| Робоча температура, ° С | 750 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина, мм | 500 |







