Допоміжне обладнання


Допоміжне обладнання

З'єднання деталей і конструкцій за допомогою зварювання дозволяє бути впевненим у надійності шва. Проте, часто зварювальні процеси віднімають багато часу і сил. Щоб підвищити ефективність і продуктивність рекомендується використовувати допоміжне обладнання. У каталозі інтернет магазину «Пан Зварювальник» представлено безліч різних пристроїв, які допомагають зробити виконання зварювальних робіт більш комфортними, швидкими і безпечними. Крім того, використання деяких блоків дозволяє ще й забезпечити додатковий захист зварювального обладнання та підвищити його термін експлуатації.

Під час зварювання металів і пластмас виділяються шкідливі пари, які можуть завдати великої шкоди здоров'ю, особливо якщо роботи проводяться в закритому приміщенні з поганою вентиляцією. Щоб себе убезпечити, необхідно використовувати спеціальне обладнання - димовитяжні установки. Ці пристрої відводять шкідливі і небезпечні гази, випаровування, а також дрібні частинки.

Використання блоків рідинного охолодження дозволяє збільшити термін служби комплектуючих частин пальників для аргонодугового та напівавтоматичного зварювання. Ці пристрої шляхом циркуляції води або спеціальної рідини в системі охолоджують пальник, дозволяючи працювати довше і якісніше.

Допоміжні блоки - ряд пристроїв, які допомагають контролювати процес зварювання. Це різні блоки живлення, що перетворюють мережеву напруга або застосовуються для захисту від переохолодження газового редуктора, вимірювальні блоки для вимірювання зварювального струму і напруги, блок з роз'ємами для під'єднання пальників, блоки зниження напруги для забезпечення безпеки під час ручного дугового зварювання. Також в нашому каталозі представлені блоки управління, збудник зварювальної дуги, конвертори та інші допоміжні блоки.

Аксесуари до зварювального обладнання є не менш важливими елементами, ніж блоки живлення. Вони служать з'єднувачами, наприклад, як газові шланги, або керуючими частинами, як блок дистанційного керування. Також в каталозі представлені базові набори та комплекти, в яких містяться витратні частини та комплектуючі до пальників. Кабелі маси, комплекти зварника, монтажні набори і навіть візки - все це необхідні аксесуари, які роблять зварювальний процес безпечним і комфортним.

Також в каталозі є тренажери зварювальника, що дозволяють підвищити досвідченим сварщикам свою кваліфікацію, а новачкам навчитися виконувати роботу більш якісно.

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити