Напівавтоматичне MIG MAG зварювання


Напівавтоматичне MIG MAG зварювання

Напівавтоматичне зварювання, з часів свого народження, дозволила прискорити зварювальні процеси в значній мірі. Завдяки потужному обладнанню стало можливе виконання набагато більшого обсягу робіт у відведений час. Сучасні технології створили безпечні для роботи умовах, при яких якість зварювання залишається на висоті.

У каталозі інтернет магазину «Пан Зварювальник» представлено безліч видів обладнання для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисного газу. В першу чергу це зварювальні напівавтомати инверторного або трансформаторного типу - пристрої, які грають головну роль в напівавтоматичному зварюванні. Вони володіють компактними габаритами, легко переміщуються і здатні виконувати велику кількість функцій. У первісному вигляді зварювальні напівавтомати представляють собою пристрій для забезпечення подачі струму. Більш сучасні моделі вже оснащуються подають механізмами, за допомогою яких зварювальний дріт плавно і з однаковою швидкістю просувається до зварювальної зоні. Крім того, напівавтомати комплектуються іншими додатковими елементами, наприклад, надійними і ергономічними пальниками для MIG / MAG зварювання, а також блоками охолодження.

Подають механізми - пристрої, з якими зварювальні роботи стають більш зручними і швидкими. По-перше, використання в якості електрода зварювального дроту значно скорочує втрати часу на заміну електрода. По-друге, плавиться електрод, на відміну від плавиться. Забезпечує більш високу якість зварювання, легкевидалення шлакової кірки. Механізм подачі дроту дає можливість працювати навіть з тими конструкціями, де потрібне виконання шва з декількома вигинами або невеликою довжиною. У каталозі представлені також подають ролики, які розташовані в механізмі і виконують безпосереднє просування дроту від котушки до місця зварювання.

Головний робочий інструмент - пальники для MIG / MAG зварювання. У нашому каталозі представлені різні моделі від світових виробників. Вони відрізняються за типом охолодження (газові, рідинні), діаметру зварювального дроту, потужності, розмірами і т.д. Пальники для напівавтоматичного зварювання являють собою довгий шлангпакет, який приєднується до напівавтомата. На його іншому кінці знаходиться гусак, через який і відбувається подача дроту, а також подача захисного газу. Також в каталозі можна придбати різні комплектуючі до таких пальників - наконечники, сопла, гайки тощо

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити