Плазмова різка, зварювання


Плазмова різка, зварювання

Апарати плазмового різання металу

Використання в промисловості можливостей плазми дозволяє отримати більш високу продуктивність робіт. У зварюванні застосовуються три основні напрями - плазмова різка, плазмове зварювання, а також плазмове напилення, в якому на заготовку наносяться різні матеріал. Найбільше поширення набула плазмова різка. Дуже висока температура плазми дає можливість обробляти будь-які види металів і сплавів, незалежно від форми конструкції. Плазмова зварювання, як ручна, так і автоматична, як правило, застосовується для виконання точкових робіт.

Плазмова різка або зварювання для багатьох видів промисловості є невід'ємним процесом. Вона дає безліч переваг. В першу чергу, це можливість працювати з будь-яким сплавом і металом. Також при плазмовому різанні поверхня розрізу залишається чистим і акуратним, а вирізання складних форм і фігур не доставляє проблем. Завдяки високій температурі плазми, розріз робиться дуже швидко, що знижує ймовірність збільшення локального нагріву і виключає деформацію заготовки. При цьому плазмове різання можна при необхідності повністю автоматизувати. Щоб забезпечити безпеку слід вибрати якісний джерело. Установки для плазмового різання в великому асортименті представлені в нашому каталозі.

Плазмова різка чорних і кольорових металів - це вид плазмової обробки металів різанням, при якому в якості ріжучого інструменту використовується струмінь плазми. Цей тип обробки металу відрізняється наступними перевагами:

  • можливість обробляти будь-які метали;
  • чистота і висока якість поверхні розрізу;
  • можливість вирізки складних фігур;
  • невеликий локальний нагрів заготовки виключає теплову деформацію, що особливо підвищує сферу застосування в порівнянні з газово-кисневої різкою;
  • висока швидкість різання металів малих і середніх товщин;
  • можливість виробляти оброблення кромки безпосередньо при різанні;
  • можливість повної механізації і автоматизації технологічного процесу;
  • безпека процесу.

Плазмові різаки і плазмотрони приєднуються до джерел і дозволяють зручно і швидко виконувати поставлені завдання. У нашому інтернет магазині можна вибрати плазмотрони з газовим або рідинним охолодженням. Обидва види призначені для механічного або ручного різання. Основна відмінність полягає в споживаної потужності - плазмотрони з повітряним охолодженням менш потужні.

Плазмотрони з рідинним охолодженням споживають менше стисненого газу, а також мають меншу вагу. Основним недоліком різаків, як з рідинним, так і повітряним охолодженням, можна назвати високий рівень шуму під час виконання різання. Незважаючи на це, різаки є необхідністю, адже вони також підвищують безпеку і забезпечують високу якість різу.

Не можна забувати і про різних комплектуючих для плазмотронів, а також допоміжне обладнання. Представлені в нашому каталозі товари цього типу вимагають рідкісної заміни. Це всілякі головки, сопла, захисні ковпачки, шланги та інше.

Плазмова різка знайшла застосування у важкій промисловості, особливо машинобудуванні. Джерело плазмового різання можна купити в нашому Інтернет магазині "Пан Зварювальник".

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити