Аргонодугове WIG TIG зварювання


Аргонодугове WIG TIG зварювання

Аргонодугове зварювання являє собою процес з'єднання металів у середовищі захисного газу - аргону. Для такого виду зварювання застосовуються, як правило, тверді електроди, найчастіше вольфрамові. Аргонодуговая зварювання дуже добре підходить для з'єднання кольорових металів або легованих видів стали. Крім того, при з'єднанні тонких конструкцій можна взагалі не використовувати присадний матеріал.

Подібний спосіб з'єднання дає можливість отримати якісний, добре сформований зварений шов. Під час зварювання тонких металів, особливо якщо є доступ тільки до однієї сторони поверхні, дуже важливо контролювати глибину проплавлення, що також дозволяє зробити аргонодуговая зварювання. Використання неплавких електродів дозволяє зварювати навіть титанові і алюмінієві сплави.

У каталозі інтернет магазину «Пан Зварювальник» представлено обладнання, без якого не можна обійтися під час аргонодугового зварювання. Це джерела живлення, аргонодугового пальника і комплектуючі до них.

Джерела для TIG зварювання - це багатофункціональне обладнання. Вони також можуть забезпечувати харчування і під час ручного дугового зварювання. Такі джерела дозволяють використовувати будь-які види електродів, створюючи при цьому стабільну дугу. Залежно від умов зварювання в нашому каталозі можна підібрати максимально відповідний джерело живлення для аргонодугового зварювання.

Ще один важливий елемент - аргонодуговий пальник. Вони мають газову систему охолодження, яка створює безпечні умови для роботи і підвищує продуктивність пальника, а також її термін експлуатації. Такі пальники можуть використовуватися для зварювання різних видів сталі і сплавів, що не плавиться електродом. Завдяки аргонодугового пальників процес TIG зварювання можна зробити швидким, легким і безпечним. Комплектуючі для аргонодугового пальників, представлені в окремій категорії нашого каталогу, дають можливість заміняти зношені деталі пальників, доповнювати їх відповідно за необхідне вимоги. Наприклад, спеціальні капи дозволяють використовувати пальники не тільки для виконання промислових задач, але і для робіт на висоті або в невеликих виробничих цехах. Комплектуючі, при своєчасній заміні, підвищують термін служби аргонодугового пальників.

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити