Пайка


Пайка

Пайка - один з найпоширеніших видів з'єднання металів. Цей технологічний процес передбачає використання різних видів припою - сплаву, температура плавлення якого значно нижче, ніж температура плавлення деталей, що з'єднуються. Розплавляючись, припій утворює міцний зв'язок між заготовками, краю яких при цьому не встигають плавитися. Одним з переваг даного способу з'єднання металів є те, що при необхідності деталі можна роз'єднати, не пошкодивши при цьому їхні краї.

З'єднання металевих заготовок за допомогою пайки набуло широкого поширення в багатьох сферах промисловості. Крім того, саме пайку використовують для роботи з Мелкогабаритная деталями, наприклад в ремонті радіоелектроніки. Цей процес підходить для з'єднання практично будь-яких видів металу, а також металевих сплавів. Різновидів пайки чимало, кожен з них призначений для роботи в певних умовах. В інтернет магазині «Пан Зварювальник» представлено широкий асортимент обладнання для пайки. Великий вибір ручних електропаяльників дозволить підібрати максимально зручний інструмент для виконання різних видів пайки в побутових умовах. Можливість швидкої і простої заміни паяльного стрижня не затримує робочий процес. Також в каталозі представлені і газові паяльники. Робоча частина яких нагрівається не завдяки електричному струму, а від полум'я, що утворюється в результаті з'єднання кисню з пальним газом. Таке ж пристрій мають і паяльні пальники. З їх допомогою виконувати паяльні роботи можна навіть в польових умовах, де немає можливості підключитися до мережі електроживлення. Газові пальники мають зовсім невеликі розміри, вони дуже зручні у використанні, а місткий резервуар з легкістю заповнюється звичайним побутовим газовим балончиком. Паяльні лампи, представлені в нашому інтернет магазині, маю трохи відрізняє від газових пальників пристрій. Вони не такі компактні, але мають більшу потужність. Для роботи з газовими лампами в якості пального можна використовувати не тільки газ, а й бензин, гас і спирт. Вони прекрасно справляються з нагріванням деталей, розплавленням припою при покрівельних роботах, а також з обугливанием різних конструкцій для зняття шару фарби.

В окремій категорії каталогу можна підібрати різні припої. Тут представлені олов'яно-свинцеві і срібні припої в котушках і стрижнях, припої для пайки алюмінію, а також мідно-фосфорний припой і інші види тугоплавких сплавів. Щоб поверхня металу не окислюється, використовують різні флюси, представлені в каталозі в вигляді рідини, пасти, порошку і в твердому вигляді. Також тут можна знайти газові балони та інші аксесуари для пайки.

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити