Абразивні матеріали


Абразивні матеріали

Абразивні матеріали служать для виконання багатьох завдань. Основне їх призначення - обробка різних поверхонь (металевих і неметалевих). Володіючи високою твердістю, абразивні матеріали дозволяють виконувати такі процеси, як шліфування, полірування, розрізування, остаточна підготовка матеріалів і т.п. В інтернет магазині «Пан Зварювальник» представлені відрізні, зачисні круги і з гнучкою основою від провідних виробників в цій сфері.

Для розрізання кам'яних виробів, конструкцій з усіх видів металу, цегли, бетону і т.п. твердих матеріалів використовуються круги відрізні. Вони можуть застосовуватися як в спеціальних верстатах, так і в ручному інструменті (електричному і пневматичному). Спектр абразивних матеріалів для виготовлення відрізних кругів дуже широкий. Відрізняються вони за рівнем зносостійкості, ступеня твердості і розміру зерна. Готові кола між собою відрізняються по діаметру, товщині, а також їх можна класифікувати по виду робіт, для яких вони призначені. При виборі абразивних відрізних кругів важливо враховувати їх призначення, так як помилка або нехтування цим фактором може стати причиною травми або псування вироби.

Зачисні круги також називають шліфувальними, так як їх головне призначення полягає саме в шліфуванні кам'яних або металевих виробів. Вони можуть застосовуватися як в електричних, так і в пневматичних шліфувальних машинах. За допомогою таких кіл можна швидко позбутися від іржі, непотрібного шару фарби на поверхні заготовки, а також для обробки зварного шва. Як правило, зачисні абразивні круги товщі відрізних, тому створюють більш високе навантаження на робочий інструмент. Найбільш часто для виготовлення таких кіл використовується такий абразив, як електрокорунд і карбід кремнію. Також для підвищення безпеки робочого процесу кола армуються склотканини.

В окремій категорії каталогу представлені шліфувальні пелюсткові диски від виробника Intertool. Вони відрізняються від зачищувальних своїй гнучкій основою. Між собою диски розрізняються діаметром і зернистістю. Такі абразивні засоби відмінно справляються з зачисткою деталей з багатьох матеріалів. Спеціальний зернистий склад дозволяє усувати навіть найдрібніші шорсткості і інші дефекти. Диски на гнучкій основі характеризуються високим ступенем зносостійкості.

Показати весь опис
0
false
false
Вилучити
Змінити