Гарантія та сервіс

     Товар, який реалізує Інтернет магазин зварювального обладнання Пан Зварювальник, проходить сертифікацію згідно чинного законодавства України. Весь товар забезпечується сервісним і гарантійним забезпеченням. Гарантійне обслуговування надається терміном 1 (один) рік, а сервісне протягом усього терміну використання товару.
      Гарантійний термін обслуговування визначено законодавством, прописаний в паспорті товару або гарантійному талоні і становить 12 (дванадцять) місяців з початку експлуатації, він обчислюється з моменту продажу, але не більше 18 (вісімнадцять) місяців з моменту відвантаження товару покупцеві.
     Гарантійне обслуговування і ремонт виробляються відповідно до положень гарантійного талона або паспорта товару.
     Гарантійні зобов'язання настають у разі виникнення несправностей з вини виробника при обов'язковій наявності паспорта товару та гарантійного талона, в якому буде стояти відмітка про дату продажу, штамп і підпис продавця.

 

Гарантійні зобов'язання набувають чинності в разі виникнення таких обставин:

1. Обов'язкова наявність товару в заданому вигляді.
2. Обов'язкова наявність паспорта товару і правильно заповненого гарантійного талона.
3. Надання інформації про тривалість і умови експлуатації, характер несправності та режим роботи перед відмовою.

У разі виявлення заводського браку незалежним експертом товар або замінюється, або покупцеві повертаються гроші. Час і тривалість гарантійного або сервісного ремонту визначаються характером пошкоджень, наявністю запасних деталей і комплектуючих.Дефекти або обставини, які не підлягають гарантійному обслуговуванню:

1. Дефекти, що виникли з вини покупця.
2. Дефекти, що виникли в результаті порушення покупцем умов експлуатації, зберігання або транспортування, які вказані в гарантійному талоні.
3. Наявність механічних пошкоджень.
4. Наявність слідів розтину, і самостійна заміна деталей, заміни елементів схеми, зміна конструкції і т. П.
5. Дефекти, що з'явилися в результаті попадання всередину товару сторонніх предметів і рідин.
6. Дефекти, що виникли в результаті проведення робіт, для яких товар не призначений.
7. Відсутність або порушення цілісності пломб (при пломбуванні товару).
8. Дефекти, що виникли в результаті неправильної установки або підключення товару.
9. Дефекти, що виникли в результаті підключення до електричних мереж, не відповідає чинному законодавству і технічним стандартам.
10. Форс-мажорні обставини, стихійні лиха і т. Д.

Заміна та повернення товару 

Згідно «Закону Про захист прав споживача» покупці інтернет магазину Пан Зварювальник мають право на обмін або повернення придбаного у нас виробу протягом перших 14 днів з дня його покупки. Для повернення товару необхідно дотримання декількох умов: 

  • товар в новому робочому стані;
  • виріб не експлуатувався і не має слідів використання;
  • товар не піддавався змінам;
  • збережена комплектність, яка вказана в паспорті;
  • не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

Виріб, яке клієнт бажає замінити або повернути відправляється нам транспортною компанією "Нова пошта" за рахунок покупця (реквізити для відправлення ми повідомляємо в СМС, або Viber-повідомленні). Після того, як наш кур'єр забере посилку, товар передається в сервіс-центр для підтвердження умов перерахованих вище (не експлуатувався, не вскрывался, є повна комплектація та ін). Після отримання нами позитивного результату від сервіс-центру (діагностика займає в залежності від завантаженості фахівців до робочих 5 днів), в термін до 2-х робочих днів проводиться заміна товару або повернення грошових коштів. Повернення грошей проводиться на банківську карту покупця надану нам за допомогою СМС -, або Viber-повідомлення.

Для попередження неприємних інцидентів і непорозумінь слід зберігати всі документи, які додавалися при покупці. Перед експлуатацією рекомендується вивчити гарантійні умови і керівництво до експлуатації.

            У Вас залишилися питання або Ви купили неякісний товар, зверніться в наш магазин зварювального обладнання Пан Зварювальник за адресою:

Полтавська область, м.Кременчук, вул. Театральна, д. 44
Час роботи магазину:

Пн-Пт з 8-00 до 17-00, Сб з 9-00 до 15-00 і Нд - вихідний.

Телефони для замовлення та консультацій:

(067) 535 6 535 Україна
(050) 527-94-94
(0536) 78-23-19 м.Кременчук


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити