Ручне дугове зварювання


Ручне дугове зварювання

Зварювальні апарати та аксесуари для ручного дугового зварювання

Ручне дугове зварювання вважається однією з найстаріших технологій з'єднання металів. При цьому воно також є універсальним, так як може застосовуватися для зварювання різних конструкцій і типів сталі. Витратним матеріалом тут служать електроди з різним хімічним складом покриття. Ручне зварювання дозволяє з легкістю виконувати будь-які зварювальні роботи, вирішувати навіть найскладніші завдання. Воно дає можливість працювати в будь-якому просторовому положенні, не виключаються і місця з обмеженим доступом до зварювальної зоні.

Для того щоб результат ручного дугового зварювання був дійсно якісним, слід використовувати для роботи відповідне обладнання. Це і трансформатори, зварювальні інвертори, затискачі маси та електротримачі, зварювальні випрямлювачі та інше супутнє обладнання. В каталозі інтернет магазину «Пан Зварювальник» представлено широкий асортимент цих пристроїв та елементів, завдяки чому будь-яке зварювальне завдання буде виконано на найвищому рівні.

Основними пристроями, які необхідні для ручного дугового зварювання, є зварювальні інвертори. Вони служать джерелом живлення для зварювальної дуги і забезпечують її стабільність, а також легкий підпал. Сучасні зварювальні інвертори можуть мати ряд додаткових функцій, що разом з невеликими розмірами і вагою робить їх справді незамінними універсальними пристроями. Крім того, багато з них можна використовувати в якості зарядно-пускових пристроїв в побутових цілях.

Зварювальні трансформатори також є джерелом живлення дуги. Їх головна функція - перетворення стандартної (220) або промислової (380) напруги в напругу, необхідну для дугового зварювання (60-80В). Цим же досягається і стабільність горіння зварювальної дуги. На сайті представлено безліч моделей трансформаторів з різними додатковими функціями від провідних виробників. Зварювальні випрямлювачі - не менш важливі для дугового зварювання пристрої. Вони служать для перетворення змінного струму в постійний. При своїх невеликих розмірах представлені в каталозі інтернет магазину «Пан Зварювальник» зварювальні випрямлювачі здатні в кілька разів збільшити продуктивність зварювальних робіт, забезпечити стабільне горіння дуги і значно збільшити якість продукції.

Інше додаткове обладнання для ручного дугового зварювання, таке як затискачі маси, електротримачі, строгачі канавок, байонетні роз'єми та баластні реостати також можна знайти в каталозі. Вони підвищують швидкість роботи, її якість, продуктивність і, звичайно ж, забезпечують безпеку зварника.

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити