Засоби індивідуального захисту


Засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту працівників

Під час виконання різних робіт на виробництвах важливо особливу увагу приділити захисту організму робітників від шкідливого впливу. Для цього слід використовувати засоби індивідуального захисту. Даний вид виробів служить для захисту людини від усіляких ушкоджень, наприклад, від теплового, електричного впливу, хімічних або механічних пошкоджень. Виконання газозварювальних робіт несе в собі особливу небезпеку, так як в процесі зварювання виділяються різні шкідливі випари, з'являються розпечені металеві бризки, є можливість ураження електричним струмом, а також нанесення шкоди органам зору від випромінювання зварювальної дуги. Всі ці чинники обумовлюють необхідність використання засобів індивідуального захисту не тільки зварювальниками, що безпосередньо виконують зварювальні роботи, але і оточуючими їх робітниками, які присутні на виробничих площах.

Представлені в інтернет магазині «Пан Зварювальник» ЗІЗ класифікуються за призначенням на кілька груп. Це вироби для захисту голови, обличчя, органів зору, органів дихання, органів слуху, для захисту рук, ніг, а також спецодяг. Крім того, в окремій категорії представлені спеціальні світлофільтри для масок та стекла ТИСС власного виробництва. Також окремо виділені системи примусової подачі повітря і комплектуючі для таких систем. Вони допомагають забезпечити робітників чистим повітрям в умовах недостатньої вентиляції. У каталозі також представлена категорія зі зварювальними масками Хамелеон, які оснащені спеціальними фільтрами з автоматичним затемненням. Використання таких зварювальних масок дозволяє надійно захистити зір в процесі зварювання. В окремій категорії представлені різні аксесуари для засобів індивідуального захисту. Це змінні акумулятори, ремені, зарядні пристрої, сумки, чистячі серветки і багато іншого.

Слід зазначити, що засоби індивідуального захисту можуть і повинні використовуватися не тільки на виробництвах. Їх застосування також доречно і на будмайданчиках (особливо засобів для захисту голови, обличчя і дихання), при ремонтних роботах дорожнього покриття (всілякі каски, навушники, лицьові щитки та ін.), А також в побуті під час виконання зварювальних і будь-яких інших робіт з можливістю нанесення ушкоджень організму. Для забезпечення додаткової безпеки досить вибрати з каталогу необхідні вироби та оформити замовлення зручним способом.

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити