Газополум'яна обробка металів


Газополум'яна обробка металів

Устаткування для газополум'яної обробки металів

Газополум'яна обробка металів - це не просто зварювання або різання, це цілий ряд процесів, які застосовуються в багатьох сферах промисловості. За допомогою зварювальних пальників відбувається теплова обробка полум'ям, що утворюється в результаті реакції від змішування кисню з горючими газами або, в деяких випадках, їх парами. У категорію газополум'яноїобробки можна віднести такі технологічні процеси, як наплавка різних видів сталі і інших твердих сплавів, а також кольорових металів; пайка, різання, видалення дефектів, зняття поверхневого шару, гарт, напилення, металізація та безліч подібних процесів.

В інтернет магазині «Пан Зварювальник» представлено безліч найнеобхідніших товарів для газополум'яної обробки металів, а також є великий асортимент комплектуючих і супутніх товарів. В першу чергу слід звернути увагу на різні різаки, які в нашому магазині представляє виробник Донмет. Завдяки високій якості і ергономічний дизайн газових різаків ручне різання металу, наприклад поділ заготовок на деталі, стає дуже швидкою і зручною. Для автоматизованого різання призначені машинні різаки, які виконуються з міцних сучасних матеріалів, що забезпечують високу стійкість до зношування. Для роботи в польових умовах найкраще підійдуть рідкопаливні різаки, які не поступаються за комфортністю та продуктивності газовим, але використовують в якості палива пари гасу або бензину. Газоповітряні пальники також є невід'ємним елементом багатьох процесів газополум'яної обробки. Ці легкі і зручні пристрої дозволяють не тільки паяти, а й виконувати покрівельні роботи. Газові редуктори і регулятори витрати газу дають можливість постійно контролювати кількість що надходить з балона газу, а також підтримувати задане значення тиску. Щоб бачити показники, використовуються різні манометри, у великій кількості представлені в нашому каталозі.

Різні запчастини до пальників, різаків і редукторів, представлені в інтернет магазині, допоможуть швидко замінити дефектну деталь, а також модифікувати або модернізувати обладнання. Використання запчастин і аксесуарів для газополум'яного обладнання дає можливість значно збільшити продуктивність і безпеку процесів. Захисні клапани також допомагають запобігти виникненню небезпечних ситуацій.

Для зручності і швидкого початку роботи в каталозі також представлені вже готові комплекти і пости газозварника для виконання різних завдань. А перевірочні стенди дозволять перевірити відповідність стандартам.

Показати весь опис

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити