Аксесуари

Спирт ізопропіловий абсолютований

Спирт ізопропіловий абсолютований

2016.00 грн.


Ізопропіловий спирт (іопрапаннол) представляє з себе прозору безбарвну рідину, що володіє досить різ..


Щільність, г/см^3 - 0.814-0.819 / Хімічний состав - CH3CH(OH)CH3 / ГОСТ - 18995.1 / Температура кипіння, ° C - 82,4 / Спирт - 87
Спирт ізопропіловий пак-1000мл

Спирт ізопропіловий пак-1000мл

117.00 грн.


Ізопропіловий спирт (іопрапаннол) представляє з себе прозору безбарвну рідину, що володіє досить різ..


Щільність, г/см^3 - 0.814-0.819 / Хімічний состав - CH3CH(OH)CH3 / ГОСТ - 18995.1 / Температура кипіння, ° C - 82,4 / Вага, мл - 500
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Аксесуари

Аксесуари та інструменти для очищення залишків флюсу

Портативні газові пальники, міні-паяльники та будь-які подібні пристрої служать для виконання багатьох паяльних завдань. Вони активно використовуються і в радіоелектроніці, і в ювелірній справі, і в побуті. Як правило, такі пристрої заправляються з газових балонів. В інтернет магазині «Пан Зварювальник» представлені газові балони різної місткості.

Вони виконані з міцних матеріалів, що забезпечує високий рівень безпеки при їх експлуатації. Незалежно від обсягу, кожен з представлених газових балонів дуже зручний у використанні і дозволяє швидко і легко заправити будь газовий пристрій. У каталозі можна знайти компактні балончики зі спеціальними клапанами, а також пробивні газові балони, оснащені самоущільненням, які запобігають витік газу.

Великі балони з газом дозволяють використовувати їх на протязі тривалого часу. Купити аксесуари для пайки, які представлені в даній категорії, і їх використання дозволяє не тільки підвищити комфортабельність пайки, а й дати можливість проводити роботи у важкодоступних місцях.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити