Комплектуючі для пневмогістралей
Запчастини для компресорів

Пневматичне та фарбувальне обладнання


Пневматичне та фарбувальне обладнання

Використання стисненого повітря в різних промислових і побутових сферах дозволяє виконувати безліч складних завдань. В інтернет магазині «Пан Зварювальник» представлено широкий асортимент пневматичного і фарбувального обладнання. У каталозі можна вибрати пристрої високої якості і продуктивності від відомих виробників Intertool, Bezan, Miol, Sigma.

Одним з найбільш затребуваних видів пневматичного обладнання є компресори . Ці установки можна зустріти повсюдно - вони активно використовуються при будівельних роботах, ремонтах, в автосервісах, медичних закладах, а також для виконання різних побутових завдань. Принцип роботи компресорів полягає в стисненні повітря і подачі його під певним тиском. Представлені в каталозі компресори характеризуються високою міцністю і надійність, так кака виконані з високоякісних матеріалів. Крім того, в залежності від поставлених завдань, можна підібрати компресор необхідної потужності. Серед моделей є великі повітряні компресори, а також компактні Миникомпрессор для комфортної роботи з аерографією. Для модернізації або заміни несправних деталей в компресорах в інтернет магазині представлений широкий асортимент комплектуючих та витратних матеріалів для компресорів.

Ручні фарбопульти, розпилювачі, аерографи і пістолети представляють категорію фарбувального обладнання. Ці інструменти є незамінними, коли настає необхідність швидкої і якісного фарбування будь-яких поверхонь або підготовки їх до інших видів обробки. При роботі з ручними краскопультами, як правило, використовуються витратні матеріали в рідкому стані. Аерографи дозволяють нанести зображення чітко і акуратно. Різні моделі фарборозпилювачів дають можливість працювати досить тривалий час, не відволікаючись на постійну дозаправку лакофарбових матеріалів. Пістолети для розпилення гравітекс залишають дуже точний слід, перешкоджаючи потраплянню матеріалів на руки і обличчя. Пневматичні пристрої для фарбування дозволяють з легкістю виконувати складні фарбувальні роботи. Також в каталозі можна знайти необхідні комплектуючі до фарбувального пневматичної обладнанню.

До пневматичного інструмента також відносяться різні пістолети: для силікону, продувні, для підкачки шин, піскоструминні, для змащення та інші. До таких інструментів при необхідності можна підібрати комплектуючі і запчастини, також представлені в інтернет магазині «Пан Зварювальник». Крім того, в каталозі є великий асортимент масел, мастильних матеріалів і аксесуарів для пневматичного обладнання.

Показати весь опис
0
false
false
Вилучити
Змінити