Випрямлячі СЕЛМА ВД-506 Д

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000765

   


Відгуків (0)
  Відгуків: 0 / Leave a review
Опис

Прекрасним вибором випрямляча можна назвати такий пристрій як зварювальний випрямляч ВД-506 Д. Цей агрегат отримав тиристорне управління, а також можливість здійснення регулювання струму короткого замикання, трьохпозиційний перемикач крутизни вольтамперної характеристики і перемикач TIG / ММА. Крім того, даний пристрій має високі зварювальні властивості.

Купити зварювальний випрямляч ВД-506 Д., особливістю якого слід виділити мале розбризкування при зварюванні ММА, плавне регулювання зварювального струму, широкий діапазон регулювання, низьке виділення диму і газу, клас ізоляції Н, примусове охолодження, наявність швидко-і безпечних струмових роз'ємів, можливість зварювання в різних просторових положеннях, що стало можливо завдяки вибору крутизни зовнішньої характеристики, а також виконання робіт в середовищі захисних газів за допомогою плавиться.

Зварювальний випрямляч ВД-506 Д широко використовується при ручного дугового зварювання покритими електродами при постійному струмі. Як виробів для зварювання застосовуються вуглецеві, маловуглецеві, корозійностійких, низьколегованісталі. При проведенні аргонодугового зварювання застосовуються плавляться електроди. Даний випрямляч успішно застосовується для стаціонарних і монтажних робіт, а також для будівництва газопроводів. Ця модель є якісною і надійною, що забезпечує їй тривалу і стабільну роботу, а значить людина купив її ніколи не пошкодує про це придбання.

Теги: СЕЛМА ВД-506 Д, ВД-506 Д (випрямляч СЕЛМА), СЭЛМА, Випрямлячі

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити