Випрямлячі СЕЛМА ВД-131

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000738

   


Відгуків (1)
  Відгуків: 1 / Leave a review
Опис

Купити зварювальний випрямляч ВД-131. Це найбільш поширений трансформаторне джерело живлення постійного і змінного струму виконаний з високоякісних і надійних матеріалів. ВД-131 володіє падаючими зовнішніми характеристиками. Працює в режимі ручна-дугова покритими електродами діаметром від 2 до 4 мм з металевими виробами з маловуглецевих (чорних) і низьколегованих сталей. Зварювальний інструмент працює з мережами в 220В і 380В.

Відмінною здатністю даного випрямляча є його універсальність, він здатний працювати на змінному та постійному струмі. За рахунок використання сучасного радіоелектронного устаткування вдалося досягти плавного регулювання зварювального струму і значно розширити його діапазон. Легке запалення і стійке горіння зварювальної дуги дозволяє без труднощів отримати міцний і якісний шов.

Зварювальний випрямляч обладнаний рухомим магнітним шунтом за допомогою, якого виробляється механічне регулювання зварювального струму. Агрегат має підвищені показники надійності і зносостійкості. ВД-131 має відносно невелику масу і габарити, тому він не складе особливих труднощів у виборі місця зберігання. За рахунок того, що зварювальний випрямляч обладнаний ручкою і поворотними коліщатами він дуже зручний при транспортуванні в монтажних умовах. Даний апарат стане відмінним вибором для станцій технічного обслуговування або для підприємств, які займаються дрібносерійним виробництвом.

Теги: СЕЛМА ВД-131, ВД-131 (випрямляч СЕЛМА, на колесах), СЭЛМА, Випрямлячі

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити