Випрямлячі СЕЛМА ВДМ 1202 З без вимикача NF-250

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000768

   


Відгуків (0)
  Відгуків: 0 / Leave a review
Опис

Прекрасним зразком випрямляча, що є доповненням зварювального обладнання, виступає зварювальний випрямляч ВДМ 1202 З без автоматичного вимикача NF-250. Даний агрегат використовується одночасно з баластними реостатами. До особливостей такого випрямляча відносяться незалежне регулювання зварювального струму для кожного поста зварювання, наявність в силовій частині потужного трансформатора і випрямних модулів сучасного типу, створених на основі діодів з поліпшеною системою повітряного охолодження. Крім того, не можна не відзначити і такі особливості, якими володіє зварювальний випрямляч ВДМ 1202 С, без автоматичного вимикача NF-250, як невеликі габаритні розміри, підвищений термін служби і довговічності, підвищений ККД, що було досягнуто завдяки використанню нової технології по намотуванні силових обмоток.

Купити зварювальний випрямляч ВДМ 1202 З без автоматичного вимикача NF-250, до особливостей якого варто додати жорстку зовнішню характеристику, клас ізоляції Н і примусове охолодження. Зварювальний випрямляч ВДМ 1202 З без автоматичного вимикача NF-250 призначений для комплектації постів ручного дугового зварювання із застосуванням покритих електродів і постійного струму, таких матеріалів як сталь. Як правило, такими випрямлячами комплектуються підрозділи, що займаються зварюванням газопроводів і нафтопроводів. Ця модель являє собою прекрасне, надійне і довговічне пристрій, здатний довго служити своєму господареві, тому багато професіоналів рекомендують її до покупки.

Теги: СЕЛМА ВДМ 1202 З без вимикача NF-250, ВДМ-1202 С (зварювальний багатопостовий випрямляч СЕЛМА, без авт, СЭЛМА, Випрямлячі

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити