Випрямлячі СЕЛМА ВД-306 Д (мод. 1)

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000763

   


Відгуків (0)
  Відгуків: 0 / Leave a review
Опис

Розглядаючи різні моделі випрямлячів, варто звернути увагу на таку модель, як зварювальний випрямляч ВД-306 Д Модель 1. Це досить популярне пристрій, який оснащено тиристорним керуванням, а також протипиловим фільтром, що дозволяє проводити роботи на відкритих майданчиках.

Варто також відзначити і наявність перемикача крутизни вольтамперної характеристики, що має три положення і вбудований БСН. До найбільш значущих характеристик випрямляча зварювального ВД-306 Д Модель 1 варто віднести наявність широкого діапазону зварювального струму і плавне його регулювання, високий рівень стабілізації зварювального струму, здатність роботи при температурі від -40 до +40 градусів Цельсія. Не варто забувати і про такі можливості, як мале розбризкування при зварюванні ММА, низька димовиделеніе і газовиділення, легкий підпал, можливість регулювати зварювальний струм дистанційно, можливість проведення зварювальних робіт в різних просторових положеннях, наявність швидко-і безпечних струмових роз'ємів, примусове охолодження і клас ізоляції типу Н.

Купити зварювальний випрямляч ВД-306 Д Модель 1, який застосовується для ручного дугового зварювання електродами покритого типу на постійному струмі. Що стосується матеріалів, з якими може працювати зварювальний випрямляч, - то це різні вироби зі сталі. Це надійне пристрій, який здатний прослужити досить довгий час, відповідно, покупку такого агрегату можна сміливо рекомендувати.

Теги: СЕЛМА ВД-306 Д (мод. 1), ВД-306 Д (модель 1) (випрямляч СЕЛМА), СЭЛМА, Випрямлячі

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити