Трансформатори СЕЛМА ТДМ-250

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000680

   


Відгуків (0)
  Відгуків: 0 / Leave a review
Опис

Купити зварювальний трансформатор ТДМ-250. Це потужне і високоякісне обладнання в основі якого лежить трансформаторний джерело зварювального струму. Апарат працює на змінному струмі в режимі ручна дугова зварка РДС за допомогою штучних електродів діаметром від 2 до 5 мм. Зварювальний апарат ТДМ-250 здатний виконувати роботу з металевими виробами з маловуглецевих і низьколегованих сталей. Зварювальний інструмент живиться від звичайної побутової мережі з напругою в 220В і від промислової мережі з напругою в 380В. Головною відмінною рисою даної моделі є широкий діапазон регулювання зварювального струму від 60 до 250 А.

Зварювальний трансформатор виконаний з використанням сучасної елементної бази, за рахунок якої вдалося значно збільшити його продуктивність. Апарат має падаючі зовнішні характеристики і просту конструкцію блоку регулювання зварювального струму. Додатково пристрій обладнаний аналоговим індикатором, який дозволяє спостерігати за зміною струму. Вбудована система термозахисту дозволяє використовувати апарат в приміщеннях з високими температурами і вологістю.

ТДМ - 250 виконаний в міцному корпусі, який надійно захищає його від ударів, поштовхів і інших механічних пошкоджень. Для зручності переміщення в зоні монтажу зварювальний трансформатор обладнаний візком з поворотними коліщатами. Апарат широко використовується на будівельних майданчиках, в робочих цехах, на дрібно і крупно серійному виробництві.

Теги: СЕЛМА ТДМ-250, ТДМ-250 (зварювальний трансформатор, на колесах СЕЛМА), СЭЛМА, Трансформатори

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити