Трансформатори СЕЛМА ТДМ-505

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000702

   


Відгуків (0)
  Відгуків: 0 / Leave a review
Опис

Купити зварювальний трансформатор ТДМ-505, який характеризує себе як найпотужніший представник зварювальних трансформаторів серії ТДМ. Працює в режимі ручна дугова зварка MMA - Manual Metall Arc з металевими виробами з низьковуглецевої і неіржавіючої сталі. Сварка виконується на змінному струмі за допомогою штучних електродів з покриттям рутилу, рутил-нікелевими, основним і іншими видами покриття. Обмотка трансформатора виконана з алюмінію що дозволило значно зменшити його вагу.

Зварювальний апарат живиться від промислової мережі з напругою в 380В. Для збільшення продуктивності і надійності зварювального трансформатора в ньому були реалізовані наступні функції: висока тривалість навантаження при природному охолодженні; проста конструкція плавного регулювання зварювального струму за допомогою механічного поворотного шунта; підвищена надійність обмотки; високий клас ізоляції дозволяє використовувати апарат в приміщеннях з підвищеною вологістю і забрудненістю; широкий діапазон регулювання зварювального струму. Зварювальне пристрій виконано відповідно до сучасних технічним умовам і стандартам якості.

Корпус ТДМ-505 виконаний з міцних матеріалів, які надійне захищають його внутрішні обладнання від випадкових поштовхів, ударів і інших механічних пошкоджень. Зварювальний трансформатор здатний з легкістю впорається як з малим обсягом роботи в побуті, так і широким спектром робіт на виробництві або в промисловості.

Теги: СЕЛМА ТДМ-505, ТДМ-505 (зварювальний трансформатор, на колесах СЕЛМА), СЭЛМА, Трансформатори

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити