Трансформатори СЕЛМА ТДМ-403

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000701

   


Відгуків (0)
  Відгуків: 0 / Leave a review
Опис

Купити зварювальний трансформатор ТДМ-403. Це потужне, надійне і якісне зварювальне обладнання зроблене в Україні. Принцип роботи апарату заснований на трансформаторному джерелі зварювального струму, обмотка трансформатора виконана з алюмінію що дозволило зменшити вагу пристрою. Зварювальний інструмент підтримує режим роботи ручна дугова зварка, працює з використанням покритих електродів. Металоконструкції з якими працює апарат можуть бути виконані з маловуглецевих або низьколегованих сталей.

Зварювальний трансформатор живиться від промислової двухфазной мережі в 380В. При розробці цього апарату використовувалися нові технології і сучасна елементна база, завдяки цьому вдалося реалізувати наступні функції: широкі межі регулювання зварювального струму 80А-420А; низький показник напруги холостого ходу, дозволяє працювати з апаратом в приміщення з підвищеною вологістю; плавне регулювання зварювального струму за допомогою рухомого шунта розташованого на передній панелі; висока тривалість навантаження при природному охолодженні; підвищена надійність і зносостійкість обмотувальних вузлів; безпечні і швидко струмові з'єднання виконані з латуні.

Конструкція зварювального трансформатора ТДМ-403 виконана на візку з міцними ручками і поворотними коліщатами, за рахунок яких апарат в робочій зоні переміщати більш комфортно. Даний зварювальний апарат стане незамінним помічник на будівельних майданчиках і великих виробництвах.

Теги: СЕЛМА ТДМ-403, ТДМ-403 (зварювальний трансформатор, на колесах СЕЛМА), СЭЛМА, Трансформатори

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити