Реостати баластні СЕЛМА РБ-302Т2

TOP
  • СЭЛМА
  • Brand:  СЭЛМА
  • Наявність:  Знято поставку уточнюйте заміну
  • код: 00000000805

   


Відгуків (1)
  Відгуків: 1 / Leave a review
Опис

Для проведення таких робіт, як дугова зварка автоматом і напівавтоматом, а також наплавлення металів, слід застосовувати такий пристрій як реостат баластний РБ-302Т2 з упаковкою. Даний агрегат дозволяє здійснювати регулювання струму в зварювальних випрямлячах багатопостових типу. Як представники багатопостових типу виступають ВДМ-6303, ВДМ-6301 і ВДМ -1202с. Не варто забувати і про таку якість реостата баластного РБ-302Т2 з упаковкою як підтримка на зварювальних апаратах потрібної крутизни зовнішньої вольтамперної характеристики.

Купити реостат баластний РБ-302Т2 з упаковкою, особливості якого можливість його експлуатації в жорстких умовах, а також застосування при виготовленні якісної елементної бази. Особлива увага приділяється фіхралевим спіралям збільшеного діаметру, які дозволяють збільшити надійність і якість пристрою в цілому.

Підключається реостат баластний РБ-302Т2 з упаковкою послідовним підключенням в зварювальну ланцюг. Дозволяється його застосування в приміщеннях, а також на відкритому повітрі, але тільки під навісом, який захистить пристрій від сонячної радіації і атмосферних опадів. Як показала практика, придбання даного агрегату - це не даремно витрачені гроші, які повернуться через певний час. Застосовується такий реостат як на виробництві, так і для портативних пристроїв.

Теги: СЕЛМА РБ-302Т2, РБ - 302Т2 (реостат баластний, СЕЛМА, тропічне викон., з упаковк, СЭЛМА, Реостати баластні

Leave a review
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити