Ацетиленові генератори

В категорії немає товарів


Ацетиленові генератори

Ацетиленові генератори газополум'яної обробки металу

Ацетиленовий генертор - це апарат, призначений для отримання ацетилену шляхом взаємодії карбіду кальцію з водою. Води використовують в неськолко разів більше, ніж необхідно для проведення реакції, оскільки реакція проходить з великим виділенням тепла. Кожен ацетиленовий апарат повинен мати паспорт встановленої форми, інструкцію по експлуатації та сертифікат безпеки. Ацетиленові генератори класифікуються за такими ознаками:

  • по продуктивності - від 0,5 до 160 м³ / год;
  • по тиску виробляється ацетилену - низького (до 10 кПа) і середнього (від 70 до 150 кПа) тиску;
  • за способом переміщення - пересувні і стаціонарні;
  • по системі регулювання взаємодії карбіду кальцію з водою - з кількісним регулюванням взаємодіючих речовин і погодинним регулюванням, тобто регулюванням часу контакту.

Так само генератори бувають трьох систем: КВ - коли карбід подається в воду, ВК - коли вода подається в карбід, і ВВ - розкладання карбіду кальцію здійснюється при зіткненні його з водою в залежності від зміни рівня води, що знаходиться в реакційному просторі і витісняється утворюється газом. Також можливе комбінування систем, коли дозують обидві речовини. Ацетиленові генератори знайшли широке застосування в газополум'яної обробки металу як стаціонарний і пересувний джерело пального газу.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю Згоду на обробку персональних даних.

0
false
false
Вилучити
Змінити